Popüler Samsung modeli OneUI 6.1 güncellemesi aldı

Samsung, Hindistan’da Galaxy A54 için OneUI 6.1 güncellemesini yayımladı. Bu güncelleme daha önce Avrupa, ABD ve Güney Kore gibi bölgelerde de kullanıma sunulmuştu.

Güncelleme paketi 2118MB boyutunda ve A546EXXU7CXDD yazılım sürümüne sahip. Henüz bildirim almadıysanız, cihazınıza gelmesi birkaç gün sürebilir. Bu süre zarfında, Ayarlar menüsünden Yazılım Güncelleme seçeneği ile manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Popüler Samsung modeli OneUI 6.1 güncellemesi aldı

OneUI 6.1 ile Galaxy A54’e gelen yenilikler arasında galeri uygulamasında görüntü ve video düzenleme için daha fazla seçenek bulunuyor. Ayrıca, uygun duvar kağıtlarına portre efekti ekleyebilir, video görüşme efektlerini kullanabilir, mikrofon modlarını değiştirebilir, yeni kilit ekranı widget’ları ekleyebilir ve daha fazla özelleştirme seçeneği ve iyileştirilmiş pil koruma özelliklerine sahip olabilirsiniz. Ancak, bu güncellemede dikkat çeken bir Galaxy AI özelliği bulunmuyor.

Exynos 1380 yonga setinin yeterli CPU gücüne ve neural çekirdeklere sahip olmaması nedeniyle, cihaz üzerinde çalışabilecek yapay zeka modelleri için yeterli değil. Ayrıca, bulut tabanlı yapay zeka özellikleri de sunulmuyor. Ancak, Samsung bu telefona herhangi bir Galaxy AI özelliği sunmayı vaat etmemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir