Arda Güler’e Çekya Maçı Öncesi Çağrı

A Milli Takım’ın antrenmanında Arda Güler ile Takımın teknik direktörü Vincenzo Montella’nın arasında yaşananlar sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Kameralara yansıyan görüntüleriyle ilgili Nihat Kahveci açıklamalarda bulundu.

“SEN, O İDMANDA ATTIĞIN GOLLERİ SAHAYA TAŞIDIN”

Youtube kanalına konuşan Kahveci, “Arda, koçum. Retweet yapmandan bugünkü olayların içinde olduğun belli. Real Madrid’e gittin sakatlandın, işin çok zordu. Beklenti de çok yüksekti. ‘Hadi artık oynasın, oynasın’ sakatlık yaşadın. Sen, o idmanda attığın golleri aldın sahaya taşıdın. Şimdi bütün Real Madrid taraftarları, ‘Arda Güler seneye oynamalı mı oynamamalı mı? Daha fazla süre almalı mı’ diye tartışıyor. Sen bunu elde ettin.

“SEN BİZİM GELECEĞİMİZSİN”

Sen, milli takıma geldin beklentiler yüksekti. Oynayıp oynamayacağın üzerinden ortalık yıkıldı. İlk 11 çıktığın ilk maçta rekorunu kırdın, gol attın. Güzel şeyler düşün. Bu kaostan kendini bir soyutla. Çünkü sen bizim geleceğimizsin. Milli takımda senden çok şey bekliyoruz hepimiz.

Aç, Gürcistan’a attığın golü izle. Çık! Buradan çık! Biz konuşalım buraları, sen buradan çık. Çünkü Çekya maçında sana ihtiyaç var. Arda, Çekya maçında oynar! Nefes alıyorsa sakatlığı da yoksa kesin oynayacak 11’de.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir